Neden Nasimak?

2009 yılında kurulan firmamız, endüstriyel temizlik ve yıkama makinelerş satışı, servisi ve yedek parça satışı yapmaktadır. Yılların verdiği tecrübe ve uzman kadromuz sayesinde sektöründe önce firmalar arasında yer almaktadır. Müşteri memnuniyetinden ödün vermeyen firmamız, kendisine olan inancını müşterilerine güven olarak aktarmıştır.

Kendimize duyduğumuz özgüvenle, hizmetlerimizi uzun yıllar boyunca vermeyi amaçlıyor, siz sayın müşterilerimizin de takdirini kazanarak, birlikte büyümeyi umuyoruz.

Misyonumuz

Nasimak Makine, modern makinaları ve kendi alanında uzman donanımlı personeliyle rekabet gücünü arttıran, sektörün liderleri arasında daha fazla söz sahibi olmak için her geçen gün daha fazla çalışmak misyonumuzdur.

Çevre Politikamız

Çevremizi korumak ve sürekliliğini sağlamak için tüm çevre yasa ve yönetmenliklerine uyarak çevre etkilerini kontrol altına tutarak bu etkileri azaltarak çevresel performansımızı sürekli iyileştirmek.

İsg Politikamız

Nasimak Makina, tüm faaliyetlerinde insanı en değerli varlığı olarak kabul etmekte, daha güvenli ve sağlıklı bir çalışma ortamı yaratarak, oluşabilecek her türlü kayıpları en aza indirmeyi ve sürekli olarak iyileştirmeyi öncelikli iş hedefi olarak benimsemektedir.

Vizyonumuz

Kurumumuzun gelecekte, bugünden çok daha iyi olmasını hedeflemek, fiyat uygunluğu ve müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı ilke edinmiş olan Uzkar Makina`nın en büyük prensibi en kısa zamanda en kaliteli ve sorunsuz iş teslimidir.

Hemen Bizimle İletişime Geçebilirsiniz.